Poszukiwani wpadli przez światła przeciwmgłowe

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Zdania są podzielone, czy surowość kary, czy jej nieuchronność dla osób, które popełniają czyny zabronione jest dotkliwsze. Często osoba, która jest poszukiwana zostaje zatrzymana w najmniej oczekiwanym dla siebie momencie. Tak było wczoraj. Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego BMW, bo jechał na światłach przeciwmgłowych, okazało się, że 31 – letni kierujący autem jak i jego 34 – letnia pasażerka są osobami poszukiwanymi.

W nocy z 23/24 lipca br., policjanci patrolujący Bartoszyce zauważyli na ul. Mazurskiej BMW, którego kierowca jechał z włączonymi światłami przeciwmgłowymi. Funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli. Po sprawdzeniu danych
31 – letniego kierującego autem i jego 34 – letniej pasażerki okazało się, że oboje są poszukiwani. Mężczyzna, mieszkaniec Niemiec był poszukiwany przez lubelską prokuraturę w celu ustalenia miejsca pobytu w związku z czynnościami prawnymi, w których musi wziąć udział. Mieszkanka Bartoszyc nie opłaciła grzywien w łącznej kwocie 20.450 zł., zasądzonych jej za popełnione wykroczenia karnoskarbowe. Ponadto, była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Bartoszycach do ustalenia miejsca pobytu.

31 – latek, po tym jak podpisał oświadczenie o miejscu pobytu, został zwolniony. 34 – latka z Bartoszyc trafiła do policyjnej celi, ma przed sobą 204 dni izolacji w Zakładzie Karnym.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339