Pijany 39 – latek kierując Audi uderzył w drzewo, on i jego pasażer trafili do szpitala

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

39 – latek, który mając w organizmie 3,4 ‰ alkoholu wsiadł za kierownicę Audi, podróż zakończył na przydrożnym drzewie. Mężczyzna jechał z równie pijanym, 49 – letnim pasażerem, obaj byli zakleszczeni we wraku auta, uwolnili ich strażacy. 39 – latek z miejsca zdarzenia został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Olsztynie, jego pasażer trafił do szpitala w Bartoszycach.

Wczoraj, (19.08.18r.), około godz. 17:40 na trasie Bezledy – Solno doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Policjanci, którzy interweniowali w tej sprawie ustalili, że kierujący Audi 39 – latek jest pijany w organizmie mężczyzny było aż 3,4 ‰  alkoholu. Mężczyzna jechał z 49 – letnim kolegą, który też był pijany. Mężczyźni byli zakleszczeni we wraku audi, wydostali ich strażacy. Obrażenie kierowcy były na tyle poważne, że z miejsca zdarzenia został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Olsztynie, 49 – letni pasażer audi trafił do szpitala w Bartoszycach, nie miał poważnych obrażeń.

Policjanci ustalili, że 39 – latek nie miał uprawnień do kierowania autami, bo w 2016 roku zostały mu one zatrzymane na 3 lata. Ponadto okazało się, że auto, którym jechał mężczyzna było użytkowane bez zgody i wiedzy jego właścicielki.

Mężczyzna odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości i wykroczenie spowodowania kolizji drogowej. Jeśli w toku prowadzonego dochodzenia okaże się, że to 39 – latek wziął audi bez wiedzy i zgody jego właścicielki, odpowie za kolejne przestępstwo. Mężczyźnie grożą surowe konsekwencje.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany wtorek, 21 sierpień 2018 10:57