Poszukiwany Rosjanin z marihuaną w kieszeni

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na drogowym przejściu granicznym w Bezledach, funkcjonariusze SG zatrzymali obywatela Rosji. Mężczyzna nie dość, że był poszukiwany przez polski wymiar sprawiedliwości, to jeszcze miał przy sobie marihuanę.

Wczoraj do odprawy granicznej na kierunku wjazdowym do Polski stawił się kierowca osobowego audi. Funkcjonariusz SG ustalił, że 41-latka poszukuje Sąd Rejonowy w Bartoszycach. Rosjanin nie uregulował zasądzonej wcześniej kary grzywny. Ponadto okazało się, że podróżny w kieszeni kurtki ukrył woreczek z marihuaną. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania wwiezienia do Polski narkotyków i dobrowolnie poddał się karze grzywny w wysokości ponad 1000 zł. Ponadto mieszkaniec obwodu kaliningradzkiego, żeby ruszyć dalej musiał również uregulować pozostałe zaległości.

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG we wrześniu br. przerwali podróż  21 obywatelom Rosji, 17 obywatelom Polski oraz 2 obywatelom Armenii, którzy mieli nieopłaconą karę grzywny na łączną kwotę ponad 104 tys. zł.  36 osób opłaciło zasądzone kary, natomiast 4 osoby nie skorzystały z możliwości ich uregulowania i trafiły do aresztu.  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339