Bartoszyce/Górowo Iławeckie: Wypadek z udziałem motocyklisty

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci wyjaśniają co było przyczyną wypadku drogowego na drodze W512 w okolicy miejscowości Paustry w gminie Górowo Iławeckie. Zderzył się tam seat kierowany prze 82 - latka z motocyklem marki BMW, którego 35 – letni kierowca został przetransportowany śmigłowcem LPR do elbląskiego szpitala.

Wczoraj. (17.10.18r.), przed 13 – tą na drodze W512 w okolicy m. Paustry w gm. Górowo Iławeckie doszło do wypadku drogowego. Seat kierowany przez 82 – letniego mieszkańca gm. Pieniężno zderzył się z jadącym z przeciwka 35 – letnim motocyklistą. Do zderzenia doszło na łuku drogi. Obaj mężczyźni byli trzeźwi i żaden z nich nie poczuwał się do winy za to zdarzenie. 35 – latek został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Elblągu, mężczyzna ma poważne obrażenia. Policjanci zabezpieczyli wszelkie ślady na miejscu zdarzenia, przesłuchali też pasażerów, którzy podróżowali z 82 – latkiem. Oba pojazdy zostały zabezpieczone i będą poddane badanu przez biegłego.

W tej sprawie prowadzone będzie dochodzenie, które pomoże w wyjaśnieniu, który z mężczyzn ponosi winę za spowodowanie wypadku drogowego.

Kodeks karny, za przestępstwo spowodowania wypadku drogowego przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany piątek, 19 październik 2018 10:56