Kolejni pijani zatrzymani przez Straż Graniczną

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kolejni pijani zatrzymani przez Straż Graniczną Nietrzeźwego kierowcę opla i rowerzystę 19 listopada zatrzymali funkcjonariusze Straży Granicznej.

Kierujący autem miał ponad 1,4 promila, a poruszający się jednośladem ponad 3 promile. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w gminie Barciany. Patrol Straży Granicznej zatrzymał do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel. W trakcie weryfikacji dokumentów funkcjonariusze z PSG w Barcianach wyczuli woń alkoholu od kierującego pojazdem. Okazało się, że 26-letni mieszkaniec powiatu kętrzyńskiego wsiadł za kierownicę auta z 1,4 promilami. Twierdził, że wypił tylko dwa piwka i wracał do miejsca zamieszkania.

Drugie zatrzymanie miało miejsce w gminie Górowo Iławeckie. Funkcjonariusze SG udaremnili dalszą jazdę pijanemu rowerzyści. 39-letni mieszkaniec tej gminy wracał po pracy do domu. Tłumaczył funkcjonariuszom z Placówki Straży Granicznej w Górowie Iławeckim, że wypił z kolegą 0,25 litra alkoholu i piwko. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma 3,15 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowca opla trafił na Komendę Powiatową Policji w Kętrzynie, a rowerzystą zajęli się policjanci z Bartoszyc.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany środa, 21 listopad 2018 10:50