Zmarła 78 – latka potrącona na przejściu dla pieszych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

19 – latek na przejściu dla pieszych potrącił 78 – latkę. Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala, niestety nie przeżyła wypadku. Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyzny, które miał zaledwie od roku. Za spowodowanie wypadku drogowego, skutkującego śmiercią, grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Za to przestępstwo, sąd może wydać zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi na wskazany przez siebie okres.

Wczoraj przed 18 – tą na ul. Sikorskiego w Bartoszycach na przejściu dla pieszych 19 – latek jadący skodą potrącił 78 – latkę. Kobieta z miejsca zdarzenia została przewieziona karetką pogotowia do szpitala, jej obrażenia były poważne. Dziś, (21.11.18r.), kobieta zmarła.

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli skodę do badań przez biegłego. Kryminalni przesłuchali też 19 – latka, który był trzeźwy i świadka tego zdarzenia. Prowadzone w tej sprawie śledztwo wyjaśni wszelkie okoliczności tego zdarzenia.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339